Dijous
13 de Desembre de 2018
06:06:34

Actualitzar

Seu electrònica

Dades Institucionals

Imatge que mostra una mà escrivint

Directori de Personal

Pot parlar directament amb el personal de l'Ajuntament marcant 961421303 seguit de # i l'extensió.


Agustí Climent, María Dolores
Administratiu Comptabilitat

1203

mariadolores.agusti@pucol.es

Bumbau Bayarri, Concha
Auxiliar Administratiu Rendes

1208

concha.bumbau@pucol.es

Calvo Castellblanch, Alberto
Auxiliar Administratiu comptabilitat

1204

alberto.calvo@pucol.es

Cano Ferrandis, Inma
TAE Mitjà Recaptació
961424070 inma.cano@pucol.es

Claramunt Alonso, Manuel
Interventor de Fons

961421140

manuel.claramunt@pucol.es

Davia Requena, José Manuel
TAG Gestió Tributària

961465787

jmanuel.davia@pucol.es

Giménez Navarro, Verónica
Auxiliar Administratiu Tresoreria

1212

veronica.gimenez@pucol.es

Iglesias Pérez, Mabel
Auxiliar Tècnic Recaptació Tresoreria

1216

mabel.iglesias@pucol.es

López Sahuquillo, José Ramón
Auxiliar Recaptació - Tresoreria

1209

jramon.lopez@pucol.es

López Sahuquillo, Juan Guillermo
Auxiliar Recaptació - Tresoreria

1214

juang.lopez@pucol.es

Martínez Simo, Silvia
Auxiliar Administratiu Rendes

1207

silvia.martinez@pucol.es

Miguel Escriche, Inma
Tècnic Administració Especial Tresoreria

961465380

inma.miguel@pucol.es

Romera Pallarés, M ª Isabel
Agent Executiu

1215

isabel.romera@pucol.es

Ruiz Gómez, Rosa
Auxiliar Administratiu Rendes

1206

rosa.ruiz@pucol.es

Sanchis Antoni, Rafael
Administratiu Àrea Econòmica

1202

rafael.sanchis@pucol.es

Sastre Martorell, Cristina
Subaltern-Conserge

1220

cristina.sastre@pucol.es

Aguilar Peruga, Rosario
Administratiu Negociat Multes i Policia Local

1141

rosario.aguilar@pucol.es

Garcia Burgos, Carlos
Tècnic Auxiliar Informàtic

1904

carlos.garcia@pucol.es

Arias Cabrera, Toni
Alguatzil Servicis Múltiples

1143

toni.arias@pucol.es

Artacho Soriano, Juan Vicente
TAG Contractació

961420046

juanvte.artacho@pucol.es

Bahilo Mercader, Diego José
Tècnic Superior Informàtic

1901

diegoj.bahilo@pucol.es

Bermudez Soto, Julio
Notificador

1130

julio.bermudez@pucol.es

Canet Marco, Vicenta
Auxiliar Administratiu Padró

1111

vicenta.canet@pucol.es

Claramunt Esteve, Jose María
Administratiu OAC

1124

jmaria.claramunt@pucol.es

Domenech López, Inma
Administratiu Personal I Nòmines

1103

inma.domenech@pucol.es

Garcia López, Rosa
Arxiver - Bibliotecari

1151

biblio.rosa@pucol.es

Gallardo Vallejo, Lidia
Administratiu Secretaria

1109

lidia.gallardo@pucol.es

Gonzalez García, María Jesús
Administratiu Actes i Resolucions

1108

mjesus.gonzalez@pucol.es

Hernández Hernández, Joana
Auxiliar Administratiu OAC

1121

joana.hernandez@pucol.es

López Giménez, Anabel
Subaltern Recepció - Consergeria

961421303

anabel.lopez@pucol.es

López Moyano, Javier
Auxiliar Administratiu Personal

1105

javier.lopez@pucol.es

Medina Granados, Francisco
Tècnic Auxiliar Informàtic de Gestió

1902

francisco.medina@pucol.es

Mestre Izquierdo, Gustavo
Auxiliar Administratiu Personal

1104

gustavo.mestre@pucol.es

Montenegro Leon, Paco
Tècnic Auxiliar Oficina Sancions

1142

paco.montenegro@pucol.es

Moreno Ramón, Juan Antonio
Notificador Segona Activitat

1132

 

Nuñez Sabin, Pedro Pablo
TAE Mitjà Comunicació

1450

ajuntament@pucol.es

Pascual Valls, Sento
Auxiliar Tècnic Comunicació Publicitat

1451

sento.pascual@pucol.es

España Gregori, Carmen María
Secretària General

961421477

carmen.espana@pucol.es

Rajadell Orobal, Paqui
Administratiu OAC

1123

paqui.rajadell@pucol.es

Fas Marin, Jose Manuel 
Supervisor Neteja Viària

1701

jmanuel.fas@pucol.es

Rodriguez Gómez, Soledad
Administratiu OAC

1110

sole.rodriguez@pucol.es

Ruiz Gómez, Toñi
Administratiu Padró Habitants

1122

antonia.ruiz@pucol.es

Sanchis Mateos, Juana
Subaltern Recepció Consergeria

961421303

juani.sanchis@pucol.es

Sanjuan Lázaro, Luís
Notificador Segona Activitat

1131

 

Valls Cuevas, Paqui
Auxiliar Administratiu Contractació

1107

paqui.valls@pucol.es

Abril Sanchis, Esperanza
Cap Servici Urbanisme

961465720

esperanza.abril@pucol.es

Camacho Jiménez, María Jesús
Arquitecta Superior

1302

mariajesus.camacho@pucol.es

Esteve Subies, Pilar
Tècnic Mitjà

1304

pilar.esteve@pucol.es

Gorbe Ros, Cristina
Auxiliar Administratiu

1313

cristina.gorbe@pucol.es

Luque Gan, Inma
Administratiu

1310

inma.luque@pucol.es

Mañez Alarcon, Maria José
Tècnic Superior

1303

mjose.manyez@pucol.es

Montes Latorre, Eva
Auxiliar Activitats, Obres i Servicis

1312

eva.montes@pucol.es

Palacios Delgado, Pedro
TAE Mitjà Enginyer Industrial

1305

pedro.palacios@pucol.es

Piñol Moreno, Charo
Administratiu

1311

charo.moreno@pucol.es

Romero Zayas, Miguel Ángel
Tècnic Auxiliar Delineant

1308

miguel.romero@pucol.es

Sese Ballester, Antonio
TAE Mitjà Aparellador

1307

antonio.sese@pucol.es

Cortina Nicolas, Sebastian
Inspector Policia Local

961420339

sebastian.cortina@pucol.es

Gimenez Rodenas, Vicente
Intendent Policia Local

961420339

vicente.gimenez@pucol.es

Leal Jaime, Francisco
Inspector Policia Local

961420339

francisco.leal@pucol.es

Puga Lucas, Jose
Oficial Policia Local

961420339

policia@pucol.es

Bayarri Claramunt, Carmina
Auxiliar Administratiu Ocupació

1423

carmina.bayarri@pucol.es

Cortelles Roig, Mariam
Tècnic Mitjà

1421

mariam.cortelles@pucol.es

Galcera López, Mavi
Promotor Soci - Cultural

1430

mavi.galcera@pucol.es

García Nadal, Jose Luís
Psicòleg

961466145

josele.garcia@pucol.es

Gómez Piqueras, Jose Luís
Promotor Soci - Cultural

1431

jluis.gomez@pucol.es

Martinez Moreno, Isabel
Auxiliar Administratiu Benestar Social

1407

isabel.martinez@pucol.es

Muñoz Inglada, Dolors
Tècnic Mitjà Educació Social

1405

dolores.inglada@pucol.es

Navarro Mas, Salvador
Subaltern Consergeria - Manteniment Espais Públics

1460

 

Pajares Muñoz, Ana
Auxiliar Administratiu Benestar Social

1406

ana.pajares@pucol.es

Román Del Río, Teresa
TAE Mitjà Servicis Socials

1403

teresa.roman@pucol.es

Romeu Bosch, Laura
TAE Mitjà Servicis Socials

1420

laura.romeu@pucol.es

Ros Miras, Ana
TAE Mitjà Servicis Socials

1404

ana.ros@pucol.es

Ruixo Llacer, Benjamín
Subaltern Consergeria Manteniment
1424  

Sebastià Cuello, Daniel
Tècnic Promoció Econòmica I Ocupació

1432

daniel.sebastia@pucol.es

Serrano Muñoz, Maribel
Auxiliar Administratiu Benestar Social

1408

maribel.serrano@pucol.es

Torres Ramón, Alfredo Carlos
TAE Mitjà Servicis Socials

1426

alfredocarlos.torres@pucol.es

Blanco Sepúlveda, Manuel Angel
Encarregat Manteniment I Consergeria

961421949

manu.blanco@pucol.es

Escriva Calatayud, Francesca
Auxiliar Administratiu Cultura

1605

secretaria.cultura@pucol.es

Gandia Granell, Rafael
Auxiliar Administratiu Esports

1651

rafa.gandia@pucol.es

García Cabot, Fernando
Tècnic Mitjà Esports

1650

fernando.garcia@pucol.es

García Robles, Jose María
Tècnic Mitjà Gestió Cultural

1606

chema.garcia@pucol.es